Na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki eksperci z Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej przygotowali raport „Jak wspierać uczniów po roku epidemii?”. To materiał oparty na wynikach badań przeprowadzonych wśród uczniów, rodziców i nauczycieli w okresie od kwietnia 2020 do stycznia 2021 roku. Celem tego raportu jest przedstawienie rekomendacji, które będą pomocne przy reagowaniu systemu edukacji na wyzwania związane z kondycją psychiczną dzieci i młodzieży wynikającą z przedłużającej się epidemii i potrzebę wsparcia wychowawców i rodziców w obszarze wychowania i profilaktyki. 

 

Przeprowadzone badania naukowe, działania praktyczne i opracowania eksperckie zrealizowane przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej (IPZIN) w całym okresie epidemii COVID-19 – od kwietnia 2020 do stycznia 2021 składają się na bogaty, różnorodny i unikalny zbiór źródeł, który stał się podstawą do sformułowania rekomendacji dla systemu edukacji.  

Raport jest dostępny na stronie internetowej ministerstwa i na naszej stronie internetowej.

 

Wszystkich Państwa, którzy pragną uzyskać dodatkowych informacji lub zaproponowany kierunek badań zainteresował, zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do kontaktu poprzez:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 692 822 302